Prefabrik Yapı Teknoloji Noktası

Prefabrik Yapı İnş. San. ve Tic. A.Ş.

Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1989 yılında kurulmuştur. Hazır yapı sektörüne kazandırdığı ilkleri, yüksek kalite standartları ve inovasyonu ile dünyanın sayılı kuruluşları arasındadır.

Prefabrik Yapı A.Ş. ön üretimli hazır yapı üretiminde, geliştirdiği teknoloji, kapasite, makine ekipmanları, profesyonel kadrosu, 25.000 m2 alanda kurulmuş olan üretim tesisleri ve 6.000 m2 alanda kurulu bulunan hazır yapı tanıtım alanı ile 6 kıtada 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 28 yıldır süre gelen başarı grafiğinde ilkelerinden vazgeçmeyen, kalite ve sürdürülebilir iş modeli hedefleri ile yüksek kalite standartlarında prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Merkezinde insan odaklı yaklaşımı, satış, pazarlama, üretim, AR-GE ve ÜR-GE yatırımları ile alanında üstün faaliyetler göstermektedir. Prefabrik Yapı A.Ş. yüksek teknolojili üretimin yanı sıra; planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Prefabrik Yapı A.Ş. olarak sektörde öncü olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve bilinç ile her zaman daha iyiyi hedefliyor, bu yaklaşım ve anlayış doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet sunarak, kalitemizden ödün vermiyoruz. Birlikte büyüyerek,birlikte gelişiyoruz.

Prefabrik Yapı A.Ş. İşletmeleri ve Markaları

preform
Preform | Prefabrike Yapı Sistemleri

Preform; kararların alındığı ofisler, yemek molasında hijyenik bir ortamın sağlandığı yemekhaneler, aktiviteler için sosyal tesisler ve yorucu geçen bir günün ardından güven ve huzur dolu dinlenebilmeniz için yatakhaneler ve tüm yaşam alanlarına profesyonel yaklaşım sunuyor.

Başta inşaat sektörü olmak üzere; enerji, eğitim, sağlık, petrol – doğalgaz, maden ve savunma sanayi sektörü gibi birçok alanda seçkin ürün gamı ile talepleri karşılıyor.

lifecase
Lifecase | Konteyner ve Kabin Sistemleri

Artık ürününüzü nasıl nakledeceğinizi, nereye kuracağınızı yada ne kadar zaman kaybedeceğinizi düşünmenize gerek yok. Lifecase; minimum performansla, maksimum mobilizasyon için sürekli çalışıyor, inovatif fikirleri teknolojinin de yardımı ile yeni ürünlere dönüştürüyor.

Birçok sektörde ve mobilizasyonlarda farklı fonksiyonlar için kullanılan Lifecase, bir kaç dakikanın hayat kurtardığı afet sonrası müdahalelerde, 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hazır hale getirilerek, güvenli ve konforlu yaşam alanları da sunuyor.

Lifecase; renk seçenekleri ile göze hitap ederken, özel tasarımlı ürünlerde yangın dayanımı hatta zırhlı yapısı ile güvenli alanlara olanak sağlıyor.

steelin
Steelin | Hafif Çelik Yapı Sistemleri

Çevrenizde çok katlı hafif çelik yapılar görmeye hazır olun…

Şu ana dek maksimum dört kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor.

Atölye, depo, hangar, fabrika… Steelin; geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile fabrika yapısı olarak kullanılabileceği gibi büyük bir uçağın bakım hangarı olarak da ihtiyacı karşılıyor.

hekim-profil
Hekim Profil | Hafif Çelik Yapı ve GES Taşıyıcı Profilleri

Hekim Profil, hazır yapı sektöründe birçok entegre tesisi ve inovatif gücü ile sektörün lider firması olan Hekim Holding’in çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler, güneş enerjisi taşıyıcı sistemler ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli yapı profilleri üreten markasıdır. Üretimini gerçekleştirmiş olduğu profiller, tasarım esnekliği, maliyet, işçilik, zaman ve tonajların düşürülmesi ile yatırım maliyetlerinde ciddi kazanımlar sağlamaktadır.

Hekim Profil, sahip olduğu son teknolojiye ait HekimStructureROBOT üretim hattında müşteri taleplerine uygun olarak, ilgili EN standartlarında yüksek hassasiyetle üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye de ilk ve tek olarak tek profil üzerinde 56 farklı delik açabilme yeteneği ile talep edilen tüm projelere cevap verebilmektedir.