Kalite ve Estetiğin Birleşimi

Hebo Yapı San. ve Tic. A.Ş.

Hekim Holding şirketlerinden Hebo Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1996 yılında kurulmuş olan, 12.500 m² üretim ve hazır yapı tanıtım alanı ile sektöründe lider bir kuruluştur. Her geçen gün artan satış grafiği, yılda %50’yi aşan ihracat potansiyeli, öngörülü ve yenilikçi üretim çizgisi, güçlü altyapısı, ürün kalitesi, inançlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile kısa zamanda sektörün öncü firması haline gelmiştir.

Hebo Yapı A.Ş., AR-GE ve ÜR-GE alanındaki uzmanlığı doğrultusunda; kişi ve kurumların talep ettiği ve ihtiyaca uygun niteliklerde yaşam alanları ve şehir mobilyaları üretmektedir. Prefabrike şantiye ve konut yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları, depolar, şantiye yapıları ile yaşamı kolaylaştırarak sektöründe fark yaratmayı başarmıştır. Yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını sağlamıştır.

Hebo Yapı A.Ş.’nin seçkin ürün yelpazesinde çevreci hammaddelerle, 21. yüzyıl teknolojisini birleştirilip, günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlayarak ortaya çıkarmıştır. Bu özellikleri ile küçük alanlarda bile çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşlerinde de cephe kaplama çeşitleri ile modern kentsel dokuya uyumlu ürünler sunmaktadır.

Kullandığı üstün kaliteli ve son teknoloji malzemeleriyle elde ettiği paslanmazlık, yanmazlık özelliği, güçlü ısı ve ses yalıtımı ile Hebo Yapı A.Ş.nitelikli çalışmaları ile hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir.