Tutkunu Renginle Yansıt

Hekim Boya, Plastik Profil Yalıtım Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti

Hekim Holding şirketlerinden Hekim Boya, Plastik Profil Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi alanında uzman, 3000 m2 kapalı, 7000 m2 açık alanda, 2002 yılında kurulmuş sektöründe ayrıcalıklı çalışmalara imza atmış lider bir kuruluştur.
Hekim Boya öncelikli grup şirketlerinin boya ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş, alanında geliştirdiği önemli yatırımlar, ar-ge ve üstün kapasite artırımı ile günümüzün ve sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli boya tedariğini sağlamıştır.
Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısında su bazlı inşaat boyaları ve astarları, mobilya grubu ürünler, su bazlı Macun ve yapıştırıcılar ve ayrıca PVC profiller olarak dört ana grupta hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir.
Seçkin ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Hekim Boya, Türkiye ve dünya boya pazarındaki payını satış pazarlama ağı ve nitelikli kadrosu ile, sürdürülebilirlik ilkeleri ile devam ettirmektedir. Gelişim anlayışı ile kişi ve kurumlara uzanan hizmet kalitesini en üst seviyeye ulaştırmak birincil hedefleri arasında yer almaktadır.
Hekim Boya grup şirketlerinin bütünlüğü ve temel ilkeleri arasında yer alan, doğaya saygı felsefesinde yatırımlarını geliştirmektedir. Sosyal ve kurumsal sorumluluk bilinci ile verimliliğin sürekliliği, yaşam kalitesinin daima en iyi seviye de olmasını destekliyor.

Kapasite

  • Su bazlı derz macun:120.000 Kg/yıl
  • Akrilik esaslı yapıştırıcı:120.000 Kg/yıl
  • Marley yapıştırıcısı:120.00o Kg/yıl
  • Pvc profil: 1.233 ton/yıl
  • İnşaat boyaları:241.316 Kg/yıl
  • Plastik emülsiyon boyaları:2.016 ton/yıl