Tutkunu Renginle Yansıt

Hekim Boya, Plastik Profil Yalıtım Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti

Hekim Holding şirketlerinden Hekim Boya, Plastik Profil Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2002 yılında kurulmuş, sektöründe ayrıcalıklı çalışmalara imza atmış lider bir kuruluştur.

Hekim Boya Ltd.Şti.; grup şirketlerinin boya ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş, alanında geliştirdiği önemli yatırımlar, AR-GE ve üstün kapasite artırımı ile günümüzün ve sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli boya tedariğini sağlamaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısında su bazlı inşaat boyaları ve astarları, mobilya grubu ürünler, su bazlı macun ve yapıştırıcılar ve ayrıca PVC profiller olarak dört ana grupta hizmet ve faaliyetlerini sürdürmektedir

Seçkin ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Hekim Boya Ltd.Şti., Türkiye ve dünya boya pazarındaki payını satış pazarlama ağı ve nitelikli kadrosu ile, sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda devam ettirmektedir. Gelişim anlayışı ile kişi ve kurumlara uzanan hizmet kalitesini en üst seviyeye ulaştırmak birincil hedefleri arasında yer almaktadır.

Hekim Boya Ltd.Şti. grup şirketlerinin bütünlüğü ve temel ilkeleri arasında yer alan, doğaya saygı felsefesi ile yatırımlarını geliştirmektedir. Sosyal ve kurumsal sorumluluk bilinci ile verimliliğin sürekliliğini, yaşam kalitesinin daima en iyi seviye de olmasını desteklemektedir.

Hekim Boya Plastik Markaları

passion-paint
positive-plastic-window