4 Mevsim Huzur, Hayat Boyu Güven

Özge Yapı San. ve Tic. A.Ş.

Hekim Holding şirketlerinden Özge Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1992 yılında kurulmuş olup, prefabrike yapılar, hazır ev-konut, çelik ev-konut, hazır yapı ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyen, yurt içi ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeleri ile sektöründe lider bir kuruluştur.

Özge Yapı A.Ş.’nin üretiminin her safhasında kalite odaklı faaliyetleri, istikrarlı büyüme anlayışı ile başarı grafiğini yükseltmektedir. Nitelikli yapısı, sektörüne kazandırdığı önemli projeleri ile gelişimi desteklemektedir. AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye sağladığı güven her zaman öncelikli büyüme referansı olmuştur.

Özge Yapı A.Ş.’yi sektöründe farklı kılan diğer bir özelliği sahip olduğu güçlü kurumsal yapısını ve marka imajını herhangi bir yabancı sermaye kullanmaksızın tamamen kendi öz sermayesi ile %100 yerli üretimle gerçekleştirmiş olmasıdır.

Özge Yapı A.Ş. bugün Türkiye’de gösterdiği başarıların yanı sıra yurtdışında önemli projelerde yer almış, global alanda marka değerini kanıtlamıştır.

Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden konusunda öncü firmalardan Özge Yapı A.Ş.; üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.