Bizimle Dünyaya

Piraziz Dış Ticaret A.Ş.

Hekim Holding şirketlerinden Piraziz International Service Solutions 2008 yılından bu yana müşteri beklentilerinin ötesinde yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, ileri teknoloji ve mühendislik çözümleri uygulamaları ile uluslararası arenada yer edinmiş lider bir kuruluştur.

Piraziz International Service Solutions global alanda ülkelerin coğrafi konumu ve yapılarına uygun, talep ve beklentiler doğrultusunda nitelikli çalışmalara imza atmıştır. Kalıcı ve geçici olarak çok amaçlı ve alternatif kullanım amaçlarına uygun hafif çelik konstrüksiyon, çelik konstrüksiyon prefabrik, konteyner yapıları ve kamp çözümleri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prefabrik yapılar ve konteyner tedariğinin yanı sıra, fibercement levhalar, sandviç paneller, yalıtım malzemeleri gibi yapı malzemeleri ile birlikte, mobilya tedariği alanında da nitelikli hizmetler sunmaktadır.

Piraziz International Service Solutions alanında uzman ve nitelikli kadrosu ile önemli projelerde yer alarak; mühendislik, üretim, inşaat, elektrik ve mekanik sistemlerin de ihtiyaca göre entegre edilebileceği çok yönlü çalışmalara imza atmıştır.