Başkanın Mesajı

Hekim Holding her biri alanında profesyonel ve sektörde marka değerine sahip, Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş., Hekim Süt A.Ş., Hekim Yapı A.Ş., Hekim Boya ve Plastik Ltd., Piraziz Dış Ticaret A.Ş. şirketleri, Hekim Madencilik, HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, HekimPlast, HekimPan, Steelin ve Hekim Profil işletmeleri ile başarılarını kanıtlamıştır.

 

Hekim Holding 1000’e yakın çalışanı, 191.000 m2 üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi, 50.000 üzerinde referansı ve 6 kıtada 150’ye yakın ülkeye ihracatı ile global alandaki saygınlığını geliştirmiştir. Hazır yapı sektörüne kazandırdığı ilkler ile sektörün öncülüğünü üstlenen Hekim Holding şirketleri, inovasyon çağında teknolojik yeniliklere ve faaliyetlerine sürdürülebilirlik merkezinde hızla devam etmektedir. Hekim Holding’in hazır yapı sektöründeki gücü; her biri alanında uzman grup şirketlerinin, yüksek kapasiteli entegre tesislerinin ve çözüm odaklı profesyonel yaklaşımının birliğinden gelmektedir.

 

Hekim Holding’in gelişiminde, başta tüm çalışanlarımız olmak üzere; müşterilerimize, bayilerimize, iş ve çözüm ortağı olarak birlikte adım attığımız tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

 

Ülkemiz ve insanlarımız adına sorumluluklarımızın bilincinde olmak, yapı sektöründe ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek, öncülüğünü sürdürdüğümüz ilklerimiz ile gelişimi sağlamak için varız. Çünkü ülkemiz ve bu ülkenin insanları buna fazlası ile layıktır…

 

Hekim Holding şirketlerinin birliğinden doğan gücümüz ile geleceğe hazırız.

 

Saygılarımızla,
Dr. Öner HEKİM
Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı