18 Mart 2017
Haberler
Prefabrik Yapı A.Ş. İlklerin Yapısını İnşa Ediyor

Hekim Holding şirketlerinden Prefabrik Yapı A.Ş; Türk Alman işbirliği ile gerçekleştirilen, Desiba ortaklığına ait Türkiye’nin ilk çöl tipi teknoloji ile üretilen güneş paneli üretim tesisini Mersin’de inşa ediyor.

Prefabrik Yapı A.Ş tarafından uzun ömürlü ve inovatif Hekim Profil kullanılarak, Steelin Hafif Çelik Yapı sistemiyle inşa ediliyor. Dış cephe kaplamalarında ve çatı kaplamalarında ise Hekim Yapı A.Ş.’nin üretttiği Hekim Panel markalı taşyünü izolasyonlu sandviç paneller kullanılmaktadır.

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve 100 ü aşkın ülkede hizmet sunmaya devam etmektedir.

Türkiye topraklarından çıkan markalar arasında yer almaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Prefabrik A.Ş. Genel Müdürü Sn. Mustafa Tolunay, yeni teknolojilerle birlikte uluslararası arenada dev projelere imza atmaya devam edeceklerini belirtti.