9 Ocak 2015
Haberler
Prefabrik Yapı A.Ş. ‘den Marka Güvencesi

Prefabrik Yapı A.Ş. 4 yeni markası ile yapı kültüründe yepyeni bir çağ başlatacak…

Prefabrik Yapı A.Ş.’nin sektöre kazandırdığı yenilikler devam ediyor. Seçkin ürün gamını yeni markaları ile gözler önüne seren Prefabrik Yapı A.Ş., maksimum düzeyde inovatif çözümler sunmaya devam ediyor.
1989 yılından günümüze, 30.000’den fazla yerli ve yabancı kuruluşa hizmet veren Prefabrik Yapı A.Ş., “Preform, Lifecase, Steelin ve Hekim Profil” markaları ile yaşam alanlarına daha profesyonel bir bakış açısı getiriyor.
Prefabrik Yapı A.Ş.; Prefabrik Yapı Sistemleri, Konteyner ve Kabin Sistemleri, Hafif Çelik Yapı Sistemleri ve Hafif Çelik Yapı Profillerindeki ileri teknolojisi ile çeyrek asrın gururunu 4 yeni marka ile taçlandırıyor.

Yaşam Alanlarına Profesyonel Yaklaşım
Preform; kararların alındığı ofisler, yemek molasında hijyenik bir ortamın sağlandığı yemekhaneler, aktiviteler için sosyal tesisler ve yorucu geçen bir günün ardından güven ve huzur dolu dinlenebilmeniz için yatakhaneler ve tüm yaşam alanlarına profesyonel yaklaşım sunuyor.
Başta inşaat sektörü olmak üzere; enerji, eğitim, sağlık, petrol -doğalgaz, maden ve savunma sanayi sektörü gibi birçok alanda seçkin ürün gamı ile talepleri karşılıyor.

Maksimum Mobilizasyon, Estetik, Fonksiyonellik ve Zırhlı Güvenlik
Artık ürününüzü nasıl nakledeceğinizi, nereye kuracağınızı yada ne kadar zaman kaybedeceğinizi düşünmenize gerek yok. Lifecase; minimum performansla, maksimum mobilizasyon için sürekli çalışıyor, inovatif fikirleri teknolojinin de yardımı ile yeni ürünlere dönüştürüyor.
Birçok sektörde ve mobilizasyonlarda farklı fonksiyonlar için kullanılan Lifecase, bir kaç dakikanın hayat kurtardığı afet sonrası müdahalelerde, 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde hazır hale getirilerek, güvenli ve konforlu yaşam alanları da sunuyor.
Lifecase; renk seçenekleri ile göze hitap ederken, özel tasarımlı ürünlerde yangın dayanımı hatta zırhlı yapısı ile güvenli alanlara olanak sağlıyor.

Hafif Çelik Yapılar Sanata Dönüşüyor… Sizin Steelin’iz Hangisi?
Çevrenizde çok katlı hafif çelik yapılar görmeye hazır olun… Şu ana dek maksimum dört kata kadar yapımı mümkün olan hafif çelik yapılar, Steelin’in geliştirdiği teknoloji ve tasarım sayesinde sekiz kata kadar çıkabiliyor.
Steelin; atölye, depo, hangar, fabrika ve benzeri geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile alternatifli yapılarda da kullanılabileceği gibi büyük bir uçağın bakım hangarı olarak da ihtiyacı karşılıyor.

Profilin Güçlü ve İnovatif Yansıması…
Son teknolojiye sahip üretim hatları ile proje detaylarına göre talep edilen ölçü ve eksende delik delme, çapaksız kesim, talep edilen boy ve ölçülerde yüksek hassasiyete sahip profiller üretiliyor.
Hekim Profil; hafif çelik yapıların yanı sıra ağır çelik endüstriyel tesisler, güneş enerji sistemlerinin bağlantı ayakları, stadyumlar, köprüler ve benzeri çelik yapılara yardımcı ürün olarak katma değer sağladığı gibi maliyet, işçilik zamanı ve tonajların düşürülmesini sağlıyor.