23 Haziran 2016
Haberler
Özge Yapı’dan Her Bütçe ve Hayale Uygun Prefabrik Evler

Özge Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Doğan:
– “İnsanlar, artık daha yavaş bir yaşam ve daha yüksek yaşam kalitesi arzuluyorlar. İhtiyaçlarını minimize edip doğayla ve çevreyle barışık bir hayat sürdürmek istiyorlar”
– “Sürdürülebilir imalat teknikleri, daha az fire veren doğa dostu malzemeleriyle prefabrik binalarımız, insanlara arzu ettikleri huzuru ve güveni dört mevsim yaşatmayı hedefliyor”

Hekim Holding şirketlerinden Özge Yapı’nın Satış ve Pazarlama Müdürü Burcu Doğan, insanların artık daha sakin bir yaşam ve daha yüksek yaşam kalitesi arzuladığını, ihtiyaçlarını minimize edip doğayla ve çevreyle barışık bir hayat sürdürmek istediğini ifade ederek, “Sürdürülebilir imalat teknikleri, daha az fire veren doğa dostu malzemeleriyle prefabrik binalarımız, insanlara arzu ettikleri huzuru ve güveni dört mevsim yaşatmayı hedefliyor.” dedi.

Doğan, yaptığı yazılı açıklamada, metropollerde yaşayan birçok insanın bir sahil kasabası ya da köye yerleşme hayali kurduğunu, insanların yüksek katlı binalar, stres ve trafikle boğuştukları büyük kentlerden sıkıldığını söyledi.

Yoğun iş temposundan sıkılan insanların daha yaşanası, sevimli ve huzurlu olabilecekleri evler istediğini belirten Doğan, şunları kaydetti:
“Bu evlerde her şeyi minimize ederek büyük pencereleri, her yerden dışarıya çıkabilecekleri kapıları olan, büyük balkon ve verandaları bulunan doğayla bütün evler tasarlamamızı istiyorlar. Özge Yapı olarak istenilen yerde, istenilen projeyle, modern mimariden klasik mimariye istenilen özelliklerde farklı seçenekler sunuyoruz. Prefabrik konutların çehresini değiştirerek kaynaksız yapı teknolojisi, fibercement cephe kaplamaları ve butik konut projeleriyle prefabrike yeniden şekil vermeyi amaçlıyoruz. Bu üretimleri, prefabrike yapı sektörüne getirdiğimiz kaynaksız yapı teknolojisi ve fibercement teknolojisi ile Türkiye’de ilk defa üretilen Hekimboard ve Turksiding markalı, A1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez cephe ve tavan kaplama malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyoruz.”

İnsanların artık daha sakin bir yaşam ve daha yüksek yaşam kalitesi arzuladığını, ihtiyaçlarını minimize edip doğayla ve çevreyle barışık bir hayat sürdürmek istediğini ifade eden Doğan, “Sürdürülebilir imalat teknikleri, daha az fire veren doğa dostu malzemeleriyle prefabrik binalarımız, insanlara arzu ettikleri huzuru ve güveni dört mevsim yaşatmayı hedefliyor.” dedi.

– “15 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesin bütçesine ve hayaline uygun ev var”

Prefabrik binaların diğer alternatif üretim şekillerine göre daha ekonomik, seri, pratik, kolay imalat ve montaj yapılabilen, gerektiğinde sökülüp takılabilen özellikleri dolayısıyla tercih edildiğini belirten Doğan, Özge Yapı’nın her türlü iklim koşuluna uygun tasarım yapabildiğini ve ürettiği prefabrik evlerin bakım gerektirmediğini kaydetti.

Binanın özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte 1 ila 4 hafta arasında üretim ve montajları tamamladıklarını bildiren Doğan, “Maliyetler, kurulacak bölgenin iklim özelliklerine, mesafesine, binanın özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte 15 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesin bütçesine ve hayallerine uygun evler sunuyoruz.” ifadesini kullandı.