3 Kasım 2016
Haberler
Özge Yapı Turkeybuild İzmir’de Yerini Aldı

Bu yıl 22.si düzenlenen Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektör buluşması olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını açtı.

Hekim Holding grup şirketlerinden “4 Mevsim Huzur, Hayat Boyu Güven” sloganı ile yola çıkan Özge Yapı A.Ş., istenilen yerde, istenilen projede, istenilen özelliklerde modern mimariden klasik mimariye, doğudan batıya, kuzeyden güneye her yerde her özellikte konutu fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Türkiye’nin yapı sistemini ve yapı kültürünü değiştirerek prefabrik konutların çehresini değiştiren Özge Yapı A.Ş. gerek kaynaksız yapı teknolojisi, gerek fibercement cephe kaplamaları, gerekse butik konut projeleriyle prefabrike yeniden şekil veriyor.

Özge Yapı A.Ş. prefabrik yapı sektöründeki 25 yıllık köklü geçmişi ile bugüne kadar konutun yanı sıra, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda yapı türünü prefabrik ve çelik olarak inşa etmiş; hem özel sektöre hem de kamuya yönelik başarılı projeler gerçekleştirmiştir. Okul, kreş, yurt binası gibi eğitim yapılarından, hastane revir ve poliklinik gibi sağlık yapılarına; otel, bungalov, tatil köyü gibi turizm yapılarından muhtarlık ve belediye binalarına kadar birçok farklı yelpazede de hizmet veren Özge Yapı A.Ş. markasal sorumluluğun bilincinde prefabrik sektörüne yatırım ve öncülük yapmaya devam etmektedir.

2016 yılında Avrupa’da pazar payını büyüten Özge Yapı A.Ş. Fransa’dan, Almanya’ya, Belçika’dan İsviçre’ye kadar kıtanın her köşesine konteyner ihracatlarını sürdürmektedir.

Değişimin, gelişimin, teknolojinin ve yeniliğin öncüsü olan Özge Yapı A.Ş. bugün 6 kıtada 80 den fazla ülkeye ihracat yapan, ürün yelpazesini sürekli geliştiren sektördeki yerinin farkında ve sorumluluğunda olup 2017 yılında da yeni yatırım ve projelerle bu başarısını devam ettirecektir.