14 Nisan 2015
Haberler
Hekim Holding 4 Şirketi ile 38. Yapı Fuarı’nda

Hekim Holding; sektöre kazandırdığı yenilikleri ve 4 şirketi ile 38. Yapı Fuarı’nda

Hazır yapı sektörüne kazandırdığı ilkleri ile sektörün öncülüğünü üstlenen Hekim Holding; Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş. ve Hekim Yapı A.Ş. şirketleri ile İstanbul 38. Yapı Fuarı’nda…

Hazır yapı sektörünün öncü şirketlerini bünyesinde bulunduran Hekim Holding, 21-25 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 38. Yapı Fuarı’na; Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş. ve Hekim Yapı A.Ş. ile katılıyor. Ulusal, uluslararası sektör profesyonellerini bir araya getiren ve yapı teknolojileri zirvesi haline gelen Yapı Fuarı’nda; Hekim Holding’in lider şirketleri sektöre kazandırdıkları yenilikleri fuara taşıyor.

Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Aydan HEKİM, “8 şirket ve 8 işletme ile sektörde önemli bir rolümüz var, yenilikçi ve girişimci yönümüz ile adımızdan söz ettiriyoruz” ifadesini kullandı. “Hekim Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren tüm şirketlerimiz, girişimcilik ve sürdürülebilirlik merkezinde hızla devam ediyor. Hekim Holding’in hazır yapı sektöründeki gücü; her biri alanında uzman grup şirketleri, yüksek kapasiteli entegre tesisleri, çözüm odaklı profesyonel yaklaşımı ile grup şirketlerimizin birlik ve tamamlayıcı özelliğinden geliyor. Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunuyoruz. Çevreci yaklaşımımız ile kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Bu konudaki duyarlılığımız ile dünya genelinde hizmet veren, sektörün en önemli şirketleri arasında yer alıyoruz” dedi.

Hekim Holding olarak, 170.000 m²’lik üretim alanı, 17.000 m²’lik hazır yapı tanıtım alanı, 1.000’den fazla çalışanımız, 6 kıtada 90’a yakın ülkeye ihracatımız, yurt içi ve yurt dışında 100’den fazla bayimiz ve 42.000’in üzerinde referansımız ile gelişimi desteklediklerini vurguladı.

Prefabrik Yapı A.Ş., bu yıl Preform, Lifecase markaları ve Steelin, Hekim Profil işletmeleri ile sektöre kazandırdığı yeniliklerine devam ediyor. Seçkin ürün gamını gözler önüne seren Prefabrik Yapı A.Ş., maksimum düzeyde inovatif çözümler sunuyor. Yaşam alanlarına getirdiği profesyonel bakış açısı ile yapı sektöründe yepyeni bir çağ başlatıyor. Prefabrik Yapı A.Ş. Prefabrik Yapı Sistemleri, Konteyner ve Kabin Sistemleri, Hafif Çelik Yapı Sistemleri ve Hafif Çelik Yapı Profillerindeki ileri teknolojisini çeyrek asrın gururu ile 38. Yapı Fuarı Salon 11B, 651 numaralı standında yerini alıyor.

Özge Yapı A.Ş. değişim, gelişim, teknoloji ve yeniliğin simgesi olarak, 38. Yapı Fuarı açık alan bölümündeki 121 numaralı standta yerini alıyor. 4 mevsim huzur, hayat boyu güven sloganı ile prefabrik sektöründe seçkin konut ve yapıları ile göz dolduruyor. Prefabrike yapılarda kaynaksız yapı teknolojisi, fibercement cephe kaplamaları, butik konut projeleri ve estetik anlayış ile yeni yaşam tarzının kapılarını ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Hebo Yapı A.Ş.‘nin yeni nesil Hebo City markası çok amaçlı yaşam konteynerleri, şehir mobilyalarındaki nitelikli ürünleri ile öncelikli tercihleriniz arasında olmaya devam ediyor. Çok amaçlı seçkin prefabrike yapılarının yanı sıra bulunduğu lokasyonlara uyumlu konsept ve mimari dokuları ile satış üniteleri, büfe, taksi durakları, danışma-iletişim noktaları, wc, kabinleri ile de fark yaratıyor. Kalite ve estetiğin birleşimi Hebo Yapı A.Ş. 38. Yapı Fuarı açık alan bölümünde 301 numaralı standında farklı detayları görebileceğiniz satış ofisini sizlerle buluşturuyor. Sürdürülebilirlik ilkesi adı altında; çevreci yaklaşımı ve doğa teması ile çok amaçlı yapıcı çözümleri bir arada sunuyor.

Hekim Yapı A.Ş. ise; yıllık 2.000.000 metrekare sandviç panel üreten tesisine, 2015 yılında yeni bir hattın eklenmesi ile yıllık 4.000.000 metrekare üretim kapasitesine ulaşmanın gururunu yaşayacak. Yeni yapılanmaları ile Hekim Yapı A.Ş. tesisinde üretilecek panel çeşitleri ise; Gizli vidalı (kepli) çatı paneli, Standart 3-5 hadveli çatı paneli, Gizli vidalı duvar paneli , İçi fibercement dışı sac H ve soğuk oda tipli panel, H panel, Soğuk oda paneli, Standart duvar paneli, Membran ve kraft kağıtlı çatı paneli olarak sıralıyor. 600-1250 mm enlerde üretim yapılacak olan tesis de özellikle prefabrik yapı sektörünün ihtiyacı olan geniş ende poliüretan panel üreterek sektörde ilklere imza atmayı hedefliyor. HekimPanel bir yüzü fibercementli olan yeni ürünü ile, sektörde inovasyona verdiği önemi, yenilikçi bakış açısını ve değer katma yeteneği de bir kez daha kanıtlamış oluyor. Mevcut tesisinde üretilen taşyünü ve EPS izolasyonlu ürünlerine eklenecek poliüretan dolgulu sandviç paneller ile birlikte sektörde en geniş ürün gamına sahip kurum olma özelliğine kavuşuyor. Ar-Ge yatırımları ile sektöründe lider olma özelliğine sahip Hekim Yapı A.Ş., Hekimboard markalı Fibercement doğal çimento ürün gamına bir yenisini ekleyerek, ceviz ağacı desenli ve doğal taş desenli levhaların seri üretimine başlayacağının müjdesini veriyor. Hekim Yapı A.Ş.’nin yeni yatırımı sonucunda; özellikle mimari projelerde tercih edilen söve ve kat silmesi üretimi ile Hekimboard Fibercement doğal çimento levhalarında desen, modelleme, nitelik ve göz doldurucu detayları bayi ve müşterilerinin beğenisine sunuyor. Seçkin ürün gamı ve tamamlayıcı alternatifleri ile yapı malzemeleri sektöründe; estetiğin öncüsü oluyor.

Aynı zamanda HekimPor markalı asmolen, tavan levhaları ,ondüleli levha altı, karbonlu ve beyaz yalıtım levhası ürünlerinin de tanıtımı yapılacak. Hekim Yapı A.Ş, 38. Yapı Fuarında 5A Salonu’nda yer alan 212 numaralı standında; HekimBoard, HekimPanel, HekimPor, HekimPlast ve Hekimpan markalarıyla yer alacak.