29 Mayıs 2017
Haberler
Steelin’e Yapı Fuarı’nda İlgi Büyüktü

ÇOK KATLI ÇELİK YAPILARIN MİMARI, HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİNİN LİDER MARKASI STEELIN’E YAPI FUARINDA BÜYÜK İLGİ…

Ön Üretimli Hazır Yapı ve Yapı Malzemeleri sektörünün öncü kuruluşu Hekim Holding’in Hafif Çelik Yapı Sistemleri markası Steelin, ürün ve hizmetlerini “Sanal Gerçeklik Teknolojileri” ile birleştirerek, bu yıl 40.sı düzenlenen İstanbul Yapı Fuarı’nda Mutli Touch Secreen ve VR3 teknoloji gözlükleri ile katılımcılara üç boyutlu görsel bir ziyafet sundu.

STEELIN’ in; iç duvar, dış duvar, çatı, tavan, ara kat döşeme detayları birebir uygulama ile gerçek ortamda sergilenirken, Sanal Gerçeklik Teknolojileri aracılığıyla aynı gerçek ortam içerisinde teknolojik uygulamalar da fuar katılımcılarına sunuldu. Ürün kalite ve teknolojisine, Sanal Gerçeklik Teknolojileri ile etkileşim de dahil edilerek sektöre yeni bir vizyon kazandıran uygulamalar ile STEELIN, 40. İstanbul Yapı Fuarı’nda ilgi odağı oldu.

Her iklim koşuluna uygun, kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip, hızlı inşa edilen yapı sistemi ve bu yapılarda kullanılan farklı kalınlık ve kesitlerde profil çeşitliliği ile Hafif Çelik Yapı çözümleri sunan STEELIN; %90 geri dönüşümlü çelik malzeme ile yapılan yeni teknoloji ürünleri sayesinde sekiz kata kadar güvenilir yapılar inşa edebilen marka; sadece konutlar için değil, okul yapıları, öğrenci yurtları, askeri yapılar, sağlık yapıları vb. gibi birçok kamu binalarının yanında satış ofisi, depo, hangar, sosyal tesis,fabrika ve benzeri geniş açıklıklı fonksiyonelliği ile alternatifli yapılar için de ideal şartları sağlıyor.

Hafif Çelik Yapı üretimlerinin tümünü 63.500 m² alan üzerine kurulu Kocaeli-Şekerpınar,İstanbul – Güzelyalı/Pendik fabrikalarında ISO 9001 kalite sistemine uygun olarak gerçekleştiren STEELIN, Hafif Çelik Yapı üretiminde, geliştirdiği teknolojinin yanı sıra, kullandığı malzeme kalitesi,üretim kapasitesi, mevcut makine ekipmanları, profesyonel kadrosu ile sadece Türk Standartları ve Yönetmeliklerine göre değil; BSI, EUROCODE, AISI standartlarına da uygun projelendirme ve imalat yapmaktadır.