21 Kasım 2014
Haberler
Prefabrik Yapı A.Ş. İş Birliği ve Güç Birliğinin Öneminin Farkında

Değişim, gelişim, inovasyon, ar-ge ve sürdürülebilir iş modelleri kavramları ile birlikte işbirliği ve güç birliğinin de önemini farkında olmamız gerekmekte. Her geçen gün gelişen Türkiye’nin her alanda çok hızlı bir büyüme sürecinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Önemli projelere ev sahipliği yaptığımız, global alanda misafir olduğumuz hizmet ve faaliyetlerimizde, girişimcilik kültürü ve başarılı işletme gücümüz ile kişi ve kurumlara yönelik teşviklerimiz bulunmakta. Var olan yönetmelikler ve yapılanan düzenlemeler ile işbirliği – güç birliği en üst düzeyde tutulmaktadır. Evrensel değerlerin korunduğu, kendi içinde bütünsel ve etkili olan her girişimi desteklemek, sektör bazında önemli kılmak ve rekabet ortamında işbirliği-güç birliğini sağlamak en önemli göstergeler arasındadır.

Müteahhitler, Müşavirler ve Malzeme üreticilerinin bir araya gelerek, yurtiçi ve yurtdışında pazar payını geliştirecek, marka bilinirliği artıracak faaliyetlerde bulunması, ortak projelerde ses getirecek platformlar yaratması, kamu ve özel sektörü doğru yönlendirip inovatif çözümler sunulmalıdır.

Ülkemiz adına, başta inşaat sektörü olmak üzere iş birliği ve güç birliğini her alanda destekliyoruz. Oluşumlar ve yeni gelişimler için, uygun ve doğru platformların sürekliliğini diliyoruz. Ortak çözümlerin üretilmesi, kapasite ve yüksek işletmeler ile desteklenmesi, işbirliği kültürlerinin benimsenmesi ve ortaklık modellerinin oluşturulması ile birlikten doğabilecek kuvveti desteklemeliyiz.