10 Ekim 2015
Haberler
Hekim Yapı A.Ş. İzmir Yapı Fuarında

Hekim Yapı; Ankara Yapı Fuarı ardından 21. Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir’de…

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektör buluşması olan 21. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 5- 8 Kasım 2015 tarihleri arası Fuar İzmir’de gerçekleşecek.
Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında sektörün tüm paydaşlarını buluşturmayı planlanan fuarda, Hekim Yapı A.Ş. seçkin ürün gamı ve tamamlayıcı yapı malzemeleri ile Salon A, 912 numaralı stantta yerini alacak.

Teknoloji ve Ar-Ge yatırımları ileyapı malzemeleri sektörünün öncüleri arasında yer alan Hekim Yapı A.Ş.’nin marka karmasında; iç ve dış cephe kaplama malzemeleri alanında HekimBoard markalı fibercement ürünler, izolasyonlu sandviç duvar ve cephe panelleri alanında HekimPanel, EPS izolasyon malzemeleri ve ambalaj ürünleri alanında HekimPor, izolasyonlu hazır yapı duvar paneli alanında HekimPan ile geleceği hedefleyen felsefesinde, sürdürülebilirlik odaklı faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.
2015 yılında da yatırımlarına bir yenisini ekleyen Hekim Yapı 2015 yılı sonu itibariyle sektöre ayrıcalık katarak 600-1250 mm enlerde üretim yapacak poliüretan sandviç panel hattını devreye alarak yıllık 4.000.000 m2 panel üretim kapasitesine ulaşacak. Hekimboard markalı fibercement ürünleri ile sektörün ilk ve lider firması olan Hekim Yapı 2015 yılı içerisinde yaptığı makine parkuru yatırımları ile üretiminin tamamını kendi tesislerinde gerçekleştirdiği fibercement levhalara farklılık ve değer katarak tasarlanan özel tasarım söve, kat silmesi ve fugalı levhaların tanıtımını, Ankara Yapı Fuarı ardından İzmir Yapı Fuarı’nda gerçekleştirecektir.