19 Şubat 2015
Haberler
Hekim Yapı A.Ş.’den 10. Bayi Toplantısı’na Özel Kıbrıs Çıkartması

Hekim Yapı A.Ş.’nin 10. Bayi Toplantısı, 5-8 Mart 2015 tarihleri arasında Merit Royal Premium / Girne, Kıbrıs’ta gerçekleşecek. Hekim Yapı A.Ş. 10. Bayi Toplantısı’nda, yurtiçi ve yurtdışından gelen değerli iş ortaklarının katılımları ile 150’ye yakın konuğunu ağırlayacak.

Hekim Yapı A.Ş.’nin her yıl bir üst seviyeye taşıdığı Bayi Toplantısı’nda, bu yıl da yenilikler, yatırımlar ve seçkin bayilerine özel etkinlikler göz dolduracak.

Girne Merit Royal Premium’da 4 gün sürecek olan Hekim Yapı A.Ş. 10. Bayi Toplantısı program akışında konukların en iyi şekilde ağırlanması, kaliteli ve bol eğlenceli zaman geçirilmesi, çeşitli aktivitelerin gerçekleşmesi ve sürpriz sanatçı ile görkemli bir gala gecesi planlanıyor.

Hekim Yapı A.Ş. 10. Bayi Toplantısı’nda ise; Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Öner HEKİM, Yönetim Kurulu Üyeleri ve üst düzey yönetici heyeti yerlerini alacak. Hekim Yapı A.Ş. Genel Koordinatörü M. Fatih Ulusoy; “2014 yılında 20 milyon dolar yatırımla 3. Hekimboard üretim tesisini devreye aldıklarını açıklayarak, tesis ile birlikte 125.000 metreküp fibercement üretim kapasitesine ulaştıklarını aktaracak. Tesisin getirdiği ek kapasiteyi de göz önüne aldıklarını ifade ederek, 2015 yılı cirosunu yüzde 30 artırmayı hedeflediklerini belirtecek. Yılın üçüncü yarısında ise; üretim kapasitesi ile pazardaki etkinliğinin belirgin bir şekilde artacağını aktararak, Hekim Yapı A.Ş. Hendek Entegre Tesislerine yeni bir yatırım yaparak, Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel tesisinin devreye alınacağını müjdesini verecek.” Hekim Yapı A.Ş. kapsamlı girişimleri ile Avrupa’nın ve ülkemizin en gelişmiş Sandviç Panel üretim hatlarından birine sahip olacak.

Yapı kaplama, yalıtım, çatı ve cephe panellerindeki girişimleri ile sektöründe lider konumda olan Hekim Yapı A.Ş., Hekim Holding’e bağlı 8 şirket ve 8 işletmesinin de güveni ile tüm faaliyetlerinde fark yaratan çalışmalar sunmaya devam ediyor.