22 Şubat 2016
Haberler
Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi Toplantısı Gerçekleştirildi

Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi Toplantısı’nda Yeni Sandviç Panel Hattının Açılış Lansmanını Gerçekleştirdi

Hekim Yapı A.Ş.’nin 11. Bayi Toplantısı bu yıl 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Spice Hotel & Spa / Antalya’da gerçekleşti. Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi Toplantısı’nda, yurtiçi ve yurtdışından gelen 160’a yakın değerli iş ortağını ağırladı.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen 10.Bayi Toplantısı’nda 2015 yatırım hedefleri arasında yılın son çeyreğinde devreye alınacağı müjdesi verilen Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel tesisinin bu yıl 11. Bayi Toplantısı’nda açılış lansmanı gerçekleştirildi. Özel bir geceyle yeni Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel tesisinin açılışını tüm bayileri ile birlikte kutlayan Hekim Yapı A.Ş., Avrupa’nın ve ülkemizin en gelişmiş Sandviç Panel üretim hatlarından birine sahip olmanın haklı gururunu yaşadı. Gecede, yeni yatırım hattıyla birlikte Hekim Yapı A.Ş. Hendek Kampusunda toplam yatırımın 120 milyon doların üzerinde olduğu ve yaklaşık tüm kampusta 500 kişiye de iş istihdamı sağlandığı belirtildi. 2015 yılında ihracat rakamları toplam cironun %20’sini oluştururken yeni üretim hattıyla birlikte 2016’da %50 artışla bu rakamın %30 hedeflendiği aktarıldı.

Hekim Yapı A.Ş. 11. Bayi Toplantısı’nda; Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Öner HEKİM, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hekim Yapı A.Ş üst düzey yöneticileri, çalışanları ve tüm bayiler toplantı salonunda yerlerini aldı. Toplantının başlangıcında kısa bir açılış konuşması gerçekleştiren Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Öner HEKİM, Hekim Yapı A.Ş.’nin kuruluşunda emeğe geçenlere ve bayilere özel teşekkürlerini iletti.

Hekim Yapı A.Ş. Genel Koordinatör Yardımcısı Sn. Özge Hekim konuşmasında, Hekim Yapı A.Ş.’nin gelecek hedefleri arasında tesis ve makine ekipmanlarında modernizasyon ile birlikte %20 kapasite artışı gerçekleştireceğini ve bayilerden gelen talepler üzerine boyalı levhalar için Ar-Ge çalışmalarının başlatıldığının bilgisini verdi.

Hekim Yapı A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü Sn. Abdullah Yaylı konuşmasında, Hekim Yapı A.Ş.’nin 2015 yılı satış dağılım oranlarında bayilik sisteminin satışlardaki önemine ve katma değerine değindi. 2016 yılı için de Hekim Yapı A.Ş.’nin faaliyet ve etkinlik planını bayilerle paylaşan Sn. Abdullah Yaylı yapılan tüm tanıtım faaliyetleri ile birlikte global anlamda marka değerinin yükseleceğini aktardı. Kürsüye son konuşmacı olarak çıkan Hekim Panel Fabrika Müdürü Sn. Fatih Güney konuşmasında, yeni üretime başlayan Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel Hattı hakkında bilgi verirken, yeni açılan üretim hattı ile birlikte yıllık üretim hacminin iki katına yani 4.000.000 metrekareye yükseleceğinin bilgisini de verdi.

Konuşmacıların ardından Hekim Yapı A.Ş. Bayi Toplantısı’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen ciro sıralamasına göre ürün grupları bazında dereceye giren ve Hekim Yapı A.Ş. ile 10. yılını tamamlayan bayilere plaket ve özel ödülleri takdim edildi. Toplu fotoğraf çekiminin ardından Gala Gece’sinde bir araya gelen Hekim Holding Yönetim Kurulu üyeleri, Hekim Yapı A.Ş. çalışanları ve bayiler, ses sanatçısı Sevcan Orhan eşliğinde keyifli dakikalar yaşadılar.

Hekim Yapı A.Ş.; bugün 8 şirket, 8 işletme, 170.000 metrekare üretim alanı, 17.000 metrekare hazır yapı tanıtım alanı, 1.000’den fazla çalışanı, 6 kıtada 90’a yakın ülkeye ihracatı, yurtiçi ve yurtdışında 100’den fazla bayisi, 42.000’in üzerinde referansı ile hizmet ve faaliyetlerini sürdüren Hekim Holding’in bir kuruluşudur.