29 Mayıs 2017
Haberler
Hekim Profil GES Taşıyıcı Profilleri ile Yapı Fuarı’nda

HAFİF ÇELİK YAPI VE GES TAŞIYICI PROFİLLERİ ÜRETİMİNİN TEKNOLOJİ ÜSSÜ HEKİM PROFİL, GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ TAŞIYICI PROFİLLERİ İLE 40. İSTANBUL YAPI FUARI’NDA…

Hekim Holding’in; çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler, güneş enerji santralleri (GES) ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli yapı profilleri üreten markası HEKİM PROFİL, Güneş Enerji Sistemleri taşıyıcı profilleri segmentindeki yeniliklerini 40. İstanbul Yapı Fuarı’nda sergiledi.

Yeniliklerinin yanı sıra, tasarımıyla hayranlık uyandıran standında SANAL GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ’ne de yer veren HEKİM PROFİL; unreal teknolojilerin tümünü kullanarak fuarın ilgi odağı oldu. VR3 gözleri ile kendilerini sanal ortamın ötesinde tamamen gerçek yapı içerisinde hissettiklerini ifade eden katılımcılar, bu teknoloji sayesinde tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulurken, keyifli dakikalar geçirdiler.

HEKiMStructureROBOT hattının üretim kabiliyetleri arasında yer alan değişik geometrik şekillerde bağlantı deliklerinin profil üzerinde açılması ile özel projelerinde ek bağlantı parçalarına gerek duymadan sistem kurulumu gerçekleşmesine imkan veren HEKİM PROFİL, bir taraftan yüksek mukavemet ve kaplamalı ham madde kullanımı ile müşterilerine zaman ve maliyet açısından ciddi kazanımlar sağlarken; bir taraftan da müşteri talepleri doğrultusunda projeye uygun olarak, talep edilen ölçü ve eksende delik delme, çapaksız kesim, profiller üzerine mürekkep püskürtmeli ve soğuk damga ile markalama, kişiye özel paketleme ve talep edilen boy ve ölçülerde EURONORM standartlarında imalat gerçekleştirmektedir.

Enerji sektöründeki hızlı yaşanan gelişim ile birlikte özellikle güneş enerji santrallerinde kullanılan konstrüksiyon profilleri konusunda kalite, hizmet, süre, kapasite ve teknik anlamda değerli müşterilerinin çözüm ortağı olan Hekim Profil, özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ile çeliğin, soğuk şekillendirildiği nitelikli yapı profillerindeki uzmanlığıyla sektöründeki gücünü kanıtlamıştır.