16 Eylül 2015
Haberler
Hebo Yapı A.Ş. 2015 Ankara Yapı Fuarı’nda

Hebo Yapı A.Ş. prefabrike yapı sistemlerindeki inovatif çözümleri sınırları ortadan kaldırıyor.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük sektör buluşması olan 28. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 1-4 Ekim 2015 tarihleri arası “Congresium Ato Kongre ve Sergi Sarayında’’ gerçekleşecek.
Yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında sektörün tüm paydaşlarını buluşturmayı planlanan fuarda, Hebo Yapı A.Ş. Prefabrike Yapı, Konteyner, Hebo City, Kabin, Prefabrike Konut ve Çelik Yapı alanındaki fark yaratan tecrübesi ile 1. Salon, 301 numaralı stantta yerini alacak.

“Tasarım Özgürlüğü” sloganı ile yola çıkan Hebo Yapı A.Ş. bu bakış açısıyla oluşturduğu Ar-Ge ve Ür-Ge alanındaki uzmanlığı doğrultusunda kişi ve kurumların talep ettiği ve ihtiyaca uygun niteliklerde yaşam alanları üretiyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinde her türlü şantiye yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, modüler wc-duş, soyunma kabinleri ve proje bazlı butik yapıları ile yaşamı kolaylaştırarak sektöründe fark yaratıyor. Yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlıyor.

Yaşanabilir bir dünya için; çevreye zarar vermeyen üretim süreçleri, geri dönüştürülebilir malzemeler ve doğa dostu ürünler ile duyarlılığını gözler önüne seriyor . Hebo Yapı A.Ş. ürünlerini çevreci hammaddeler ile teknolojisini birleştirilip, günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlayarak ortaya çıkarıyor. Şehirlerin inşasında rol alan Hebo Yapı A.Ş. tüm çalışmalarını doğa mirasını koruyarak yürütüyor. Hem üretim aşamalarında hem de imal edilen ürünlerde bu sorumluluğun bilinciyle hareket ediyor.

‘İnşaa etmek’ olgusunun özellikle son yıllarda yaşam üzerindeki artan önemini kendi yapılanmasına da taşıyan Hebo Yapı A.Ş. yeni kent inşalarında daha aktif yer almayı hedefliyor. Lüks villalardan çok katlı binalara, kamu binalarından ekolojik yaşam ünitelerine endüstriyel şehir ürünlerinden, demonte fonksiyonel yapılara kadar farklı estetik ve teknolojik çözümleriyle dünya çapında insanın olduğu her yerde var olmayı amaçlıyor.
Hebo Yapı A.Ş. “6 kıtada, 65 ülkede, 2.900.000 metrekarelik projede yer alarak, kalite ve estetiğin dünyasında biz varız.” diyor.